Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ADnota album 3.0.4 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: ADnota GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 381 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 358

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ADnota album 3.0.4 - Mobile

ADnota album  to ciekawa przeglądarka grafiki zaprojektowana dla urządzeń pod kontrolą systemu Symbian.

Aplikacja odznacza się dwiema bardzo ciekawymi funkcjami. Po pierwsze pozwala dodawać do zdjęć oznaczenia głosowe. Co pozwala odnaleźć wymienione zdjęcie wyłącznie po wymówieniu jego nazwy. Po drugie aplikacja na podstawie danych z modułu GPS dodaje informacje o miejscu zrobienia zdjęcia co pozwala na sortowanie zdjęć wg rzeczywistych odległości miejsc w których zostały wykonane. 

Podobne Pozostałe

 • vTap

  Aplikacja vTap stworzona na potrzeby platform Windows Mobile stanowi synonim wszystkich serwisów z filmami video w jednym miejscu, w postaci jednego programu.

 • SRS WOW HD for Windows Mobile 6 v1.51

  SRS WOW HD jest przydatną aplikacją dla osób często słuchających muzyki na telefonie. Program działa niczym equalizer i pozwala zastosować wiele ciekawych efektów dźwiękowych, od wzmocnienia niskich tonów tzw. bassów po modulację dźwięków wysokich i średnich , efekt echa itd.

 • MP3Cube 1.0 (S60 3rd)

  MP3Cube pozwala na tworzenie dzwonków bezpośrednio na telefonie komórkowym.

 • Mobiola Studio Windows Mobile Smartphone 2.1.21

  Program przeznaczony do kopiowania plików multimedialnych z komputera na telefon komórkowy.

 • Face Warp 2.0 (S60 2nd)

  Face Warp służy do deformowania zdjęć twarzy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ADnota album 3.0.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ