Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spodtronic S60 3rd 3.0 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Liquid Air Lab
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 601

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spodtronic S60 3rd 3.0 - Mobile

Doskonały program pozwalający słuchać internetowych stacji radiowych i podcastów przy użyciu telefonu komórkowego.

Program dodatkowo pozwala przeglądać informcje na temat aktualnie odtwarzanego utworu (dyskografię artysty, zdjęcia okładki płyt, etc.)

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • FIVN Player 2.71 (Symbian S60 3rd edition)

  FIVN Player jest rozbudowanym odtwarzaczem plików muzycznych. Program obsługuje formaty : AAC, AMR, MID, MP3, MP4, OGG, WAV oraz WMA. Aplikacja została ponadto wyposażona w korektor dźwięku.

 • MusicMod 1.1.3

  MusicMod to aplikacja reprezentująca odtwarzacz muzyczny oparta na znanym odtwarzaczu Eliota Stockera, która wyposażona jest w dodatek wyszukujący tekst piosenki po tytule i wykonawcy.

 • yxplayer (Android) 1.6.1

  yxplayer to stosunkowo nowa aplikacja, która poradzi sobie z odtworzeniem wielu formatów video jak i audio na systemach Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spodtronic S60 3rd 3.0 - Mobile

dodał: ~Użytkownik , 01.07.2009

Nawet nawet:)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ