Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartMovie for Symbian s60 4.15 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 3165

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SmartMovie for Symbian s60 4.15 - Mobile

SmartMovie to jeden z najlepszych odtwarzaczy filmów dla urządzeń mobilnych.

Aplikacja umożliwia odtwarzanie filmów w formacie avi. Program wspiera także pliki z napisami.
Częścią składową aplikacji jest instalowany na komputerze PC SmartMovie Converter pozwalający przerabiać filmy tak aby można było je odtwarzać w urządzeniu mobilnym. Narzędzie pozwala zdefiniować wielkość obrazu, częstotliwość próbkowania dźwięku i obrazu, oraz stopień kompresji. Jako formaty wejściowe konwerter obsługuje wszystkie obsługiwane przez zainstalowane kodeki.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite 2.1 (Symbian S60 2nd edition fp2)

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Adobe Flash Lite 2.1 (Smartphone)

  Adobe Flash Lite 2 zaprojektowany dla Windows Mobile jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki Adobe Flash Lite 2 na telefon możemy w Internet Explorer wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.

 • Nokia Internet Radio 1.12 (S60 5th)

  Nokia Internet Radio to oficjalna aplikacja wydana przez Fińską firmę Nokia dzięki, której użytkownicy tych telefonów na całym świecie mogą swobodnie słuchać setek stacji radiowych. Jest to wersja standardowa, która była domyślnie zainstalowana na nie których modelach Nokii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartMovie for Symbian s60 4.15 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ