Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

S60 Internet Radio S60 3rd Edition - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Oren Levine
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 57 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 3614

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis S60 Internet Radio S60 3rd Edition - Mobile

S60 Internet Radio  to ciekawy program dzięki któremu można słuchać internetowego radia w systemie Shoutcast.
Ponadto Aplikacja posiada odtwarzacz muzyki pozwalający słuchać plików MP3, AAC, eAAC+, MP4, M4A, WMA, 3GPP, AMR i WAV. Część kodeków może nie być obsługiwana jest to uzależnione od modelu telefonu.
Nokia 3250, E60, E61, E70, N71, N73, N80, N91, N92, N93

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • PowerMp3 for Symbian UIQ

  Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

 • Astro Player Nova 1.95 beta

  Astro Player Nova to kolejny odtwarzacz plików multimedialnych na platformę Android. To co wyróżnia aplikację Astro Player Nova od innych to obsługa elektronicznych książek oraz podcastów.

 • MusicMod 1.1.3

  MusicMod to aplikacja reprezentująca odtwarzacz muzyczny oparta na znanym odtwarzaczu Eliota Stockera, która wyposażona jest w dodatek wyszukujący tekst piosenki po tytule i wykonawcy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: S60 Internet Radio S60 3rd Edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ