Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerMp3 for Symbian UIQ - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: MobiFactor
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 375 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 3072

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PowerMp3 for Symbian UIQ - Mobile

Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

Aplikacja wspiera formaty:MP3, OGG, AAC, oraz M4A. Ponadto program został zaopatrzony w korektor brzmienia.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • DivX Mobile Player 0.92 (Symbian S60 3rd edition)

  DivX Mobile Player to oficjalny odtwarzacz plików wideo skompresowanych kodekiem DivX. Podstawowymi zaletami programu są szybkość i niezawodność działania.

 • Audio Speed Changer 1.1.1

  Audio Speed Changer to nietypowa aplikacja, która pozwala odtwarzać pliki audio w "locie" czyli nie zmieniając w żaden sposób charakterystyki pliku wyjściowego.

 • Flash Player Mobile 1.5

  Flash Player Mobile napisany pod platformy Windows Mobile stanowi program, która pozwala nam na odtwarzanie formatów flash poza przeglądarką IE.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerMp3 for Symbian UIQ - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ