Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerMp3 for Series 60 2nd edition 3.01 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: MobiFactor
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 375 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 1254

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PowerMp3 for Series 60 2nd edition 3.01 - Mobile

Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

Aplikacja wspiera formaty:MP3, OGG, AAC, oraz M4A. Ponadto program został zaopatrzony w korektor brzmienia.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • PowerMp3 (UIQ3)

  Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

 • FIVN Player 2.71 (Symbian S60 3rd edition)

  FIVN Player jest rozbudowanym odtwarzaczem plików muzycznych. Program obsługuje formaty : AAC, AMR, MID, MP3, MP4, OGG, WAV oraz WMA. Aplikacja została ponadto wyposażona w korektor dźwięku.

 • DVDPlayer 1.26 (Symbian S90)

  DVDPlayer pozwala odtwarzać filmy w formacie DivX na ekranie telefonu komórkowego. Aplikacja obsługuje filmy do 15 klatek/s


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerMp3 for Series 60 2nd edition 3.01 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ