Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerMovie 1.1 Symbian UIQ3 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: MobiFactor
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 361 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 10727

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PowerMovie 1.1 Symbian UIQ3 - Mobile

Odtwarzacz plików wideo dla telefonów pod kontrolą systemu Symbian. Aplikacja wspiera formaty: AVI (DivX i XviD), oraz MP4.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • SmartMovie for Symbian s60 4.15

  SmartMovie to jeden z najlepszych odtwarzaczy filmów dla urządzeń mobilnych.

 • YouTube 2.2.16

  YouTube to napisana na platformę Android wersja jednego z najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów za pośrednictwem serwisu Youtube. Dzięki aplikacji YouTube od teraz możesz cieszyć się wygodnym i szybkim dostępem do setek tysięcy filmów wprost na ekranie twojego telefonu.

 • DivX Mobile Player 0.90 (PocketPC)

  Aplikacja DivX Mobile Player w wersji po Polsku nie dostępna to doskonały odtwarzacz plików multimedialnych obsługujący filmy DivX.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerMovie 1.1 Symbian UIQ3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ