Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerMovie 1.01 (UIQ 3) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: MobiFactor
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 360 kB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 3302

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PowerMovie 1.01 (UIQ 3) - Mobile

PowerMovie to odtwarzacz plików wideo dla telefonów z systemem Symbian.

Program obsługuje popularne formaty (AVI, DivX, XviD i MP4), filmy mogą być wyświetlane na pełnym ekranie oraz istniej możliwość regulacji ustawień (jasność, kontrast i nasycenie kolorów).

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • White Noise Lite 2.0 (iPhone)

  White Noise Lite generuje różnego rodzaju dźwięki, mające relaksować, uspokajać lub przeciwnie – pobudzać.

 • Adobe Flash Lite 2.1 (Pocket PC)

  Adobe Flash Lite 2 zaprojektowany dla Windows Mobile jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki Adobe Flash Lite 2 na telefon możemy w Internet Explorer wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.

 • PocketTV (Smartphone)

  PocketTV jest darmowym (w przypadku użytku prywatnego) odtwarzaczem wideo dla urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerMovie 1.01 (UIQ 3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ