Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Ogg for Symbian S60 3rd edition 1.1 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: WildPalm Ltd
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 158 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 664

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Pocket Ogg for Symbian S60 3rd edition 1.1 - Mobile

Odtwarzacz plików audio. Aplikacja wspiera formaty OGG, MP3, a także AAC.


Uwaga!
W wersji testowej maksymalny czas odtwarzania został ograniczony do 5min, potem program musi zostać uruchomiony ponownie.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • MMPlayer for Symbian UIQ3 1.0.1

  MMPlayer jest rozbudowanym odtwarzaczem plików multimedialnych dla urządzeń mobilnych.

 • TCPMP 0.81

  TCPMP to jeden z najlepszych programów do odtwarzania filmów wideo na naszym telefonie wyposażonym w system Windows Mobile.

 • VideoShow 2.2

  VideoShow umożliwi ci odtwarzanie plików w formacie 3GP w systemie Android. Program potrafi również łączyć kawałki filmów 3GP w jedną całość.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Ogg for Symbian S60 3rd edition 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ