Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia Podcasting Application 1.00.3 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 147 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1050

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nokia Podcasting Application 1.00.3 - Mobile

Nokia Podcasting Application to program do odtwarzania, słuchania i synchronizowania podcastów na telefonie komórkowym.

Aplikacja obsługuje podcasty dźwiękowe i wideo - wybieramy interesujący nas adres URL oraz punkt dostępowy (3G lub zwykła sieć bezprzewodowa) i program jest gotowy do odtwarzania wskazanego pliku.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Mundu Radio Smartphone

  Narzędzie Mundu Radio napisane dla Windows Mobile to praktyczny i nie zależny klient radia internetowego, który został zaprojektowany dla urządzeń mobilnych.

 • MMPlayer for Symbian UIQ3 1.0.1

  MMPlayer jest rozbudowanym odtwarzaczem plików multimedialnych dla urządzeń mobilnych.

 • Mp3Player 3.53 (S60 1st/2nd)

  Mp3Player to prosty odtwarzacz muzyczny dla telefonów z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nokia Podcasting Application 1.00.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ