Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia Internet Radio 1.12 (S60 5th) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.12.2010
Rozmiar: 280 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 361

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nokia Internet Radio 1.12 (S60 5th) - Mobile

Nokia Internet Radio to oficjalna aplikacja wydana przez Fińską firmę Nokia dzięki, której użytkownicy tych telefonów na całym świecie mogą swobodnie słuchać setek stacji radiowych. Jest to wersja standardowa, która była domyślnie zainstalowana na nie których modelach Nokii. Stacje radiowe dostępne są za pomocą internetu, tak więc aktywne połączenie z siecią jest niestety w tym przypadku koniecznością. Wśród kanałów radiowych znajdziemy nie tylko muzykę ale także kanały informacyjne.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • MobileScrobbler 06/22/08 (iPhone)

  MobileScrobbler to aplikacja do odtwarzania plików multimedialnych w urządzeniach iPhone zintegrowana z serwisem Last.fm.

 • PowerMovie 1.01 (UIQ 3)

  PowerMovie to odtwarzacz plików wideo dla telefonów z systemem Symbian.

 • MMPlayer for Symbian UIQ3 1.0.1

  MMPlayer jest rozbudowanym odtwarzaczem plików multimedialnych dla urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nokia Internet Radio 1.12 (S60 5th) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ