Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyStrands Social Player 3.1.1 (Symbian S60) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: mystrands
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 2938

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MyStrands Social Player 3.1.1 (Symbian S60) - Mobile

Wysokiej klasy odtwarzacz plików multimedialnych.
Aplikacja w działaniu przypomina popularny program udostępniany przez serwis internetowy last.fm. Użytkownik może wyrazić swoją opinię na temat odtwarzanych utworów, natomiast aplikacja umożliwia pobieranie z internetu okładek płyt oraz informacji o wykonawcach. Ponadto program umożliwia synchronizację historii odtwarzania z serwisem last.fm.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • SmartMovie for Symbian UIQ 4.15

  SmartMovie to jeden z najlepszych odtwarzaczy filmów dla urządzeń mobilnych.

 • Music 1.1.1

  Music to malutka aplikacja muzyczna na systemy Android, za pomocą której odtworzymy utwory muzyczne pobrane z internetu.

 • PowerMovie 1.01 (UIQ 3)

  PowerMovie to odtwarzacz plików wideo dla telefonów z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyStrands Social Player 3.1.1 (Symbian S60) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ