Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mundu Radio Symbian OS S60 3rd edition - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Geodesic Information Systems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 395 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1422

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mundu Radio Symbian OS S60 3rd edition - Mobile

Popularna aplikacja umożliwiająca słuchanie internetowych stacji radiowych.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • PocketTV (Windows Mobile)

  Aplikacja PocketTV stworzona na platformy Windows Mobile to jeden z gamy odtwarzaczy wideo dostępnych na rynku dla urządzeń mobilnych.

 • MusicMod 1.1.3

  MusicMod to aplikacja reprezentująca odtwarzacz muzyczny oparta na znanym odtwarzaczu Eliota Stockera, która wyposażona jest w dodatek wyszukujący tekst piosenki po tytule i wykonawcy.

 • Adobe Flash Lite 2.1 (Symbian S60 2nd edition fp3)

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mundu Radio Symbian OS S60 3rd edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ