Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mundu Radio Symbian OS S60 1st edition - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Geodesic Information Systems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 102 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 514

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mundu Radio Symbian OS S60 1st edition - Mobile

Popularna aplikacja umożliwiająca słuchanie internetowych stacji radiowych.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Nokia Podcasting Application 1.00.3

  Nokia Podcasting Application to program do odtwarzania, słuchania i synchronizowania podcastów na telefonie komórkowym.

 • Music Folder Player Free 1.1.8

  Music Folder Player to doskonała propozycja alternatywnego odtwarzacza muzyki na platformy Android. Odtwarzacz Music Folder Player jest przeznaczony dla tych którzy często lubią przeskakiwać słuchając raz po raz muzyki mp3 i audycji radiowych.

 • Live2Phone Personal TV 1.00.21

  Live2Phone Personal TV jest aplikacją pozwalającą na oglądanie programów telewizyjnych i plików wideo wysyłanych z komputera stacjonarnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mundu Radio Symbian OS S60 1st edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ