Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobbler 0.5.2 S60v5 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Mobbler
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.01.2011
Rozmiar: 108 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 504

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobbler 0.5.2 S60v5 - Mobile

Mobbler pozwala na odtwarzanie plików muzycznych i stacji radiowych z serwisu Last.fm. Aplikacja jest darmowa i dostępna na telefony z systemem Symbian S60 3rd edition oraz S60 5th edition. Program posiada funkcję przesyłania danych o odsłuchiwanych utworach do serwisu Last.fm - na dwa sposoby: natychmiast lub po uzyskaniu dostępu do Internetu.Korzystając z programu należy zwrócić uwagę na dużą ilość danych jaka jest przesyłana przy słuchaniu radia - zaleca się korzystanie z tej opcji w przypadku darmowych limitów na przesyłane dane lub w obrębie sieci WI-FI. Jest to wersja całkowicie darmowa komunikująca się z użytkownikiem w języku Angielskim.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • FIVN Player 2.71 (Symbian S60 3rd edition)

  FIVN Player jest rozbudowanym odtwarzaczem plików muzycznych. Program obsługuje formaty : AAC, AMR, MID, MP3, MP4, OGG, WAV oraz WMA. Aplikacja została ponadto wyposażona w korektor dźwięku.

 • PowerMovie 1.01 (UIQ 3)

  PowerMovie to odtwarzacz plików wideo dla telefonów z systemem Symbian.

 • Subsonic (Android) 2.9

  Dzięki aplikacji Subsonic możesz słuchać do woli muzyki bezpośrednio pobieranej z twojego komputera PC. Odtwarzacz zapewnia pobieranie, odtwarzanie wprost z pc list, albumów oraz wyszukiwanie utworów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobbler 0.5.2 S60v5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ