Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MMPlayer for Symbian UIQ3 1.0.1 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Almacom
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 2413

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis MMPlayer for Symbian UIQ3 1.0.1 - Mobile

MMPlayer jest rozbudowanym odtwarzaczem plików multimedialnych dla urządzeń mobilnych.

Aplikacja umożliwia odtwarzanie plików audio w formatach OGG, MP3 MIDI oraz plików video w formatach: MPEG 1/2/4, DivX, XviD, AVI, MKV i MOV.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • MobileScrobbler 06/22/08 (iPhone)

  MobileScrobbler to aplikacja do odtwarzania plików multimedialnych w urządzeniach iPhone zintegrowana z serwisem Last.fm.

 • S2P (Slide 2 Play) 0.73 beta (Windows Mobile)

  S2P to praktyczny i wygodny odtwarzacz muzyczny, który swoim wyglądem i stylem nawiązuje do popularnych odtwarzaczy iPod jednak pracuje pod kontrolą systemów Windows Mobile.

 • Music Folder Player Free 1.1.8

  Music Folder Player to doskonała propozycja alternatywnego odtwarzacza muzyki na platformy Android. Odtwarzacz Music Folder Player jest przeznaczony dla tych którzy często lubią przeskakiwać słuchając raz po raz muzyki mp3 i audycji radiowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MMPlayer for Symbian UIQ3 1.0.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ