Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MMPlayer for Symbian S60 3rd Edition 1.0 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Almacom
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 1.18 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 4404

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis MMPlayer for Symbian S60 3rd Edition 1.0 - Mobile

MMPlayer jest rozbudowanym odtwarzaczem plików multimedialnych dla urządzeń mobilnych.

Aplikacja umożliwia odtwarzanie plików audio w formatach OGG, MP3 MIDI oraz plików video w formatach: MPEG 1/2/4, DivX, XviD, AVI, MKV i MOV.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Wauw! 1.40 R190 beta

  Wauw to specyficzny rodzaj programu służący do przeglądania zdjęć, odsłuchiwania muzyki lub słuchania radia przesyłanych z komputera na telefon komórkowy działający na systemie Windows Mobile.

 • Spodtronic S60 3rd 3.0

  Doskonały program pozwalający słuchać internetowych stacji radiowych i podcastów przy użyciu telefonu komórkowego.

 • MusicMod 1.1.3

  MusicMod to aplikacja reprezentująca odtwarzacz muzyczny oparta na znanym odtwarzaczu Eliota Stockera, która wyposażona jest w dodatek wyszukujący tekst piosenki po tytule i wykonawcy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MMPlayer for Symbian S60 3rd Edition 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ