Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Live2Phone Personal TV 1.00.21 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Intellsys s.r.l.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 61 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 724

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Live2Phone Personal TV 1.00.21 - Mobile

Live2Phone Personal TV jest aplikacją pozwalającą na oglądanie programów telewizyjnych i plików wideo wysyłanych z komputera stacjonarnego.


Aplikacja zainstalowana w telefonie nawiązuje bezpośrednie połączenie z serwerem zainstalowanym na komputerze wyposażonym w kartę TV. Dane transmitowane są za pośrednictwem Internetu.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • MobiTubia 1.80 build 4 (Symbian S60 3rd edition)

  MobiTubia jest aplikacją pozwalającą korzystać z serwisu YouTube w telefonie komórkowym.

 • Adobe Flash Lite 2.1 (Smartphone)

  Adobe Flash Lite 2 zaprojektowany dla Windows Mobile jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki Adobe Flash Lite 2 na telefon możemy w Internet Explorer wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.

 • myPlayer Lite 1.650

  Aplikacja myPlayer lite na Windows Mobile nie jest zwykłym odtwarzaczem wideo. Program zapewnia dostęp do serwisu BBC iPlayer, Four On Demand, Five On Demand, MSN Video oraz SBS bezpośrednio, bez konieczności posiadania nakładki flash, jaka jest wymagana w przypadku zwykłej przeglądarki na telefon.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Live2Phone Personal TV 1.00.21 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ