Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LCG Jukebox 2.43 (Symbian UIQ 3) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 1675

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis LCG Jukebox 2.43 (Symbian UIQ 3) - Mobile

Odtwarzacz muzyki zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Program umożliwia odtwarzanie zarówno plików muzycznych jak i radia internetowego.

Aplikacja posiada wbudowany equalizer, pozwala w wygodny sposób zarządzać listami odtwarzania oraz umożliwia pobranie z sieci słów aktualnie odtwarzanego utworu.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • ALON MP3 Player 3.0 (S60 2nd)

  Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

 • PocketTV (Smartphone)

  PocketTV jest darmowym (w przypadku użytku prywatnego) odtwarzaczem wideo dla urządzeń mobilnych.

 • Live2Phone Personal TV 1.00.21

  Live2Phone Personal TV jest aplikacją pozwalającą na oglądanie programów telewizyjnych i plików wideo wysyłanych z komputera stacjonarnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LCG Jukebox 2.43 (Symbian UIQ 3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ