Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LCG Jukebox 2.43 (Symbian UIQ) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 1227

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis LCG Jukebox 2.43 (Symbian UIQ) - Mobile

Odtwarzacz muzyki zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Program umożliwia odtwarzanie zarówno plików muzycznych jak i radia internetowego.

Aplikacja posiada wbudowany equalizer, pozwala w wygodny sposób zarządzać listami odtwarzania oraz umożliwia pobranie z sieci słów aktualnie odtwarzanego utworu.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Fart Machine 2.0 (WM)

  Fart Machine to nie wielka i napisana w humorystycznym tonie aplikacja, która umożliwia odtwarzanie na telefonie dźwięki imitujące puszczanie bąków.

 • Astro Player Nova 1.95 beta

  Astro Player Nova to kolejny odtwarzacz plików multimedialnych na platformę Android. To co wyróżnia aplikację Astro Player Nova od innych to obsługa elektronicznych książek oraz podcastów.

 • VITO AudioPlayer 1.16

  Narzędzie VITO AudioPlayer napisane pod Windows Mobile to kolejna aplikacja z serii odtwarzaczy audio dla urządzeń mobilnych znanej już firmy VITO Technology.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LCG Jukebox 2.43 (Symbian UIQ) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ