Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LCG Jukebox 2.43 (Symbian OS Series 60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1959

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis LCG Jukebox 2.43 (Symbian OS Series 60 3rd edition) - Mobile

Odtwarzacz muzyki zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Program umożliwia odtwarzanie zarówno plików muzycznych jak i radia internetowego.

Aplikacja posiada wbudowany equalizer, pozwala w wygodny sposób zarządzać listami odtwarzania oraz umożliwia pobranie z sieci słów aktualnie odtwarzanego utworu.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Real media decoder plugin - rmvb

  Real media decoder to kodek dla systemów Windows Mobile rozszerzający możliwości programu Windows Media Player do możliwości oglądania filmów w popularnym formacie RMVB.

 • DVDPlayer 1.26 (Symbian S60 3rd edition)

  DVDPlayer pozwala odtwarzać filmy w formacie DivX na ekranie telefonu komórkowego. Aplikacja obsługuje filmy do 15 klatek/s

 • SmartMovie for Symbian UIQ 4.15

  SmartMovie to jeden z najlepszych odtwarzaczy filmów dla urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LCG Jukebox 2.43 (Symbian OS Series 60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ