Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LCG Jukebox 2.43 (Symbian OS Series 60) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 1622

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis LCG Jukebox 2.43 (Symbian OS Series 60) - Mobile

Odtwarzacz muzyki zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Program umożliwia odtwarzanie zarówno plików muzycznych jak i radia internetowego.

Aplikacja posiada wbudowany equalizer, pozwala w wygodny sposób zarządzać listami odtwarzania oraz umożliwia pobranie z sieci słów aktualnie odtwarzanego utworu.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • KD Player Java 240x320

  KD Player to darmowy i wysoce zaawansowany odtwarzacz plików muzycznych. Ten uniwersalny player potrafi odtworzyć większość plików audio, dodatkowo obsługuje praktycznie wszystkie formaty video.

 • FIVN Player 2.24 (Symbian OS S60 2nd Edition)

  FIVN Player jest rozbudowanym odtwarzaczem plików muzycznych. Program obsługuje formaty : AAC, AMR, MID, MP3, MP4, OGG, WAV oraz WMA. Aplikacja została ponadto wyposażona w korektor dźwięku.

 • Nokia Internet Radio 1.12 (S60 3rd)

  Nokia Internet Radio to oficjalna aplikacja wydana przez Fińską firmę Nokia dzięki, której użytkownicy tych telefonów na całym świecie mogą swobodnie słuchać setek stacji radiowych. Jest to wersja standardowa, która była domyślnie zainstalowana na nie których modelach Nokii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LCG Jukebox 2.43 (Symbian OS Series 60) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ