Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KD Player Java 208x208 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Knyzhov Dmitry
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2010
Rozmiar: 146 kB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 912

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KD Player Java 208x208 - Mobile

KD Player to darmowy i wysoce zaawansowany odtwarzacz plików muzycznych. Ten uniwersalny player potrafi odtworzyć większość plików audio, dodatkowo obsługuje praktycznie wszystkie formaty video. KD Player może z powodzeniem zastąpić twój systemowy odtwarzacz bowiem jest bardzo wygodny i posiada spore możliwości. Użytkownicy Playera znajdą w nim również mnóstwo darmowych skinów, które można pobrać na stronie producenta. Nie zabrakło również opcjonalnych urozmaiceń jak np. wizualizacje czy wyświetlania coverów albumów. W modelach wyposażonych w systemy Symbian S60 oraz UiQ3 KD Player może pracować w tle. Aplikacja napisana jest w języku JAVA i występuje w kilku wersjach, wszystkie wersje można bezpłatnie ściągnąć na POBIERZ.PL

Poradnik instalacji Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • SmartMovie for Symbian s60 v3 4.15

  SmartMovie to jeden z najlepszych odtwarzaczy filmów dla urządzeń mobilnych.

 • PowerMp3 (UIQ3)

  Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

 • FIVN Player 2.24 (Symbian OS S60 2nd Edition)

  FIVN Player jest rozbudowanym odtwarzaczem plików muzycznych. Program obsługuje formaty : AAC, AMR, MID, MP3, MP4, OGG, WAV oraz WMA. Aplikacja została ponadto wyposażona w korektor dźwięku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KD Player Java 208x208 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ