Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

emTube 1.0.10 (S60 1st) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Sebastian Jedruszkiewicz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 802 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 1658

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis emTube 1.0.10 (S60 1st) - Mobile

emTube to świetny program napisany przez Sebastiana Jedruszkiewicza umożliwiający oglądanie filmików z serwisu YouTube za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Aplikacja umożliwia przeszukiwanie zasobów serwisu YouTube i pobieranie wybranych filmów do pamięci aparatu. W trybie odtwarzania pełnoekranowego program sam sposób wyświetlania do położenia telefonu (Funkcja działa tylko w urządzeniach posiadających w odpowiedni czujnik, np. Nokia N95). Program ponadto odznacza się wyjątkowo przyjaznym i ładnym interfejsem.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • MobileScrobbler 06/22/08 (iPhone)

  MobileScrobbler to aplikacja do odtwarzania plików multimedialnych w urządzeniach iPhone zintegrowana z serwisem Last.fm.

 • YouTube 2.2.16

  YouTube to napisana na platformę Android wersja jednego z najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów za pośrednictwem serwisu Youtube. Dzięki aplikacji YouTube od teraz możesz cieszyć się wygodnym i szybkim dostępem do setek tysięcy filmów wprost na ekranie twojego telefonu.

 • ALON MP3 Player 3.0 (S60 2nd)

  Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: emTube 1.0.10 (S60 1st) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ