Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDPlayer 1.26 (Symbian S90) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Viking Informatics Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 637 KB
System operacyjny: Symbian Series 90
Liczba pobrań: 731

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DVDPlayer 1.26 (Symbian S90) - Mobile

DVDPlayer pozwala odtwarzać filmy w formacie DivX na ekranie telefonu komórkowego. Aplikacja obsługuje filmy do 15 klatek/s

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Mp3Player 3.53 (S60 3rd)

  Mp3Player to prosty odtwarzacz muzyczny dla telefonów z systemem Symbian.

 • yxplayer (Android) 1.6.1

  yxplayer to stosunkowo nowa aplikacja, która poradzi sobie z odtworzeniem wielu formatów video jak i audio na systemach Android.

 • SmartMovie for Symbian UIQ 4.15

  SmartMovie to jeden z najlepszych odtwarzaczy filmów dla urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDPlayer 1.26 (Symbian S90) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ