Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDPlayer 1.26 (Symbian S80) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Viking Informatics Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 593 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 1250

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DVDPlayer 1.26 (Symbian S80) - Mobile

DVDPlayer pozwala odtwarzać filmy w formacie DivX na ekranie telefonu komórkowego. Aplikacja obsługuje filmy do 15 klatek/s

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Smart Flash Player 1.29

  Smart Flash Player to alternatywna wersja programu Flash player do odtwarzania plików w formacie *.swf. Aplikacja służy do obsługi tylko tych plików które są zapisane na karcie pamięci oraz w pamięci telefonu.

 • Nokia Internet Radio 1.12 (S60 3rd)

  Nokia Internet Radio to oficjalna aplikacja wydana przez Fińską firmę Nokia dzięki, której użytkownicy tych telefonów na całym świecie mogą swobodnie słuchać setek stacji radiowych. Jest to wersja standardowa, która była domyślnie zainstalowana na nie których modelach Nokii.

 • ALON MP3 Player 3.0 (S60 2nd)

  Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDPlayer 1.26 (Symbian S80) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ