Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDPlayer 1.26 (Symbian S60 1st/2nd edition) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Viking Informatics Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 223 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 905

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DVDPlayer 1.26 (Symbian S60 1st/2nd edition) - Mobile

DVDPlayer pozwala odtwarzać filmy w formacie DivX na ekranie telefonu komórkowego. Aplikacja obsługuje filmy do 15 klatek/s

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Mobbler 0.5.2 S60v5

  Mobbler pozwala na odtwarzanie plików muzycznych i stacji radiowych z serwisu Last.fm.

 • Real media decoder plugin - rmvb

  Real media decoder to kodek dla systemów Windows Mobile rozszerzający możliwości programu Windows Media Player do możliwości oglądania filmów w popularnym formacie RMVB.

 • VideoShow 2.2

  VideoShow umożliwi ci odtwarzanie plików w formacie 3GP w systemie Android. Program potrafi również łączyć kawałki filmów 3GP w jedną całość.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDPlayer 1.26 (Symbian S60 1st/2nd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ