Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DivX Mobile Player 0.92 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: DivX Networks Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 952 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 16248

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DivX Mobile Player 0.92 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

DiviX Mobile Player to darmowy program umożliwiający odtwarzanie plików video skompresowanych popularnym kodekiem DiviX. Program jest dość prosty w obsłudze i niestety związane jest to z ograniczoną liczbą funkcji, która  na pewno nie zaspokoi zaawansowanych użytkowników. Program DiviX Mobile Player nie jest niestety po polsku, ale nie przeszkadza to wcale w użytkowaniu programu, ze względu na wspomnianą prostotę obsługi i funkcji.  DiviX Mobile Player działa w oparciu o symbian i może być wykorzystywany na telefonach Nokia, Samsung itd.

Najnowsza wersja DiviX Mobile Player wprowadza przede wszystkim zmiany w interface, oraz poprawia wiele błędów z wyświetlaniem obrazu, które pojawiały się na różnych modelach telefonów w przeszłości. Nowy DiviX Mobile Player dodaje także kilka nowych wersji językowych, w których niestety nie ma języka polskiego.  Nie jest to jednak duża przeszkoda dla tych któzy nie czująs ię dobrze w meandrach obcych języków. Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie sprawi trudności potencjalnym uzytkownikom.

Program DiviX Mobile Player do pobrania na naszym portalu. Obok niego są dostepne również inne komunikatory jak Nowe Gadu Gadu, Tlen, czy AQQ.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Adobe Flash Lite 2.1 (Smartphone)

  Adobe Flash Lite 2 zaprojektowany dla Windows Mobile jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki Adobe Flash Lite 2 na telefon możemy w Internet Explorer wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.

 • Mobbler 0.5.2 S60v5

  Mobbler pozwala na odtwarzanie plików muzycznych i stacji radiowych z serwisu Last.fm.

 • S60 Internet Radio S60 3rd Edition

  S60 Internet Radio to ciekawy program dzięki któremu można słuchać internetowego radia w systemie Shoutcast.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DivX Mobile Player 0.92 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ