Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALON MP3 Player 3.0 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: K's Family Screen Savers
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 407 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 2129

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ALON MP3 Player 3.0 (S60 2nd) - Mobile

Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

ALON MP3 Player obsługuje pliki MP3, OGG, AAC/MP4, AMR, oraz WAV. Ponadto program został wyposażony w equalizer, obsługę list odtwarzania m3u oraz internetowych stacji radiowych.


Wersja trial pozwala na 14 dni darmowego użytkowania programu.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • LCG Jukebox 2.43 (Symbian UIQ 3)

  Odtwarzacz muzyki zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Program umożliwia odtwarzanie zarówno plików muzycznych jak i radia internetowego.

 • Mundu Radio Smartphone

  Narzędzie Mundu Radio napisane dla Windows Mobile to praktyczny i nie zależny klient radia internetowego, który został zaprojektowany dla urządzeń mobilnych.

 • Nokia Internet Radio 1.12 (S60 5th)

  Nokia Internet Radio to oficjalna aplikacja wydana przez Fińską firmę Nokia dzięki, której użytkownicy tych telefonów na całym świecie mogą swobodnie słuchać setek stacji radiowych. Jest to wersja standardowa, która była domyślnie zainstalowana na nie których modelach Nokii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALON MP3 Player 3.0 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ