Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALON MP3 Player 3.0 (S60 1st) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: K's Family Screen Savers
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 407 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 5660

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ALON MP3 Player 3.0 (S60 1st) - Mobile

Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

ALON MP3 Player obsługuje pliki MP3, OGG, AAC/MP4, AMR, oraz WAV. Ponadto program został wyposażony w equalizer, obsługę list odtwarzania m3u oraz internetowych stacji radiowych.


Wersja trial pozwala na 14 dni darmowego użytkowania programu.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • LCG Jukebox 2.43 (Symbian OS Series 60 3rd edition)

  Odtwarzacz muzyki zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Program umożliwia odtwarzanie zarówno plików muzycznych jak i radia internetowego.

 • Subsonic (Android) 2.9

  Dzięki aplikacji Subsonic możesz słuchać do woli muzyki bezpośrednio pobieranej z twojego komputera PC. Odtwarzacz zapewnia pobieranie, odtwarzanie wprost z pc list, albumów oraz wyszukiwanie utworów.

 • emTube 1.0.10 (S60 2nd)

  emTube to świetny program napisany przez Sebastiana Jedruszkiewicza umożliwiający oglądanie filmików z serwisu YouTube za pośrednictwem telefonu komórkowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALON MP3 Player 3.0 (S60 1st) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ