Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alon MP3 Player 2.85 (Symbian UIQ) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Alon Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 458 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 1787

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Alon MP3 Player 2.85 (Symbian UIQ) - Mobile

Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

Aplikacja obsługuje pliki MP3, OGG, AAC/MP4, AMR, oraz WAV. Ponadto program został wyposażony w equalizer, obsługę list odtwarzania m3u oraz internetowych stacji radiowych.

Uwaga!
Wersja trial pozwala na 14 dni darmowego użytkowania programu.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • DVDPlayer 1.26 (Symbian S90)

  DVDPlayer pozwala odtwarzać filmy w formacie DivX na ekranie telefonu komórkowego. Aplikacja obsługuje filmy do 15 klatek/s

 • Pocket Ogg for Symbian S60 3rd edition 1.1

  Odtwarzacz plików audio. Aplikacja wspiera formaty OGG, MP3, a także AAC.

 • MusicMod 1.1.3

  MusicMod to aplikacja reprezentująca odtwarzacz muzyczny oparta na znanym odtwarzaczu Eliota Stockera, która wyposażona jest w dodatek wyszukujący tekst piosenki po tytule i wykonawcy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Alon MP3 Player 2.85 (Symbian UIQ) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ