Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash Lite 2.1 (Symbian S60 2nd edition fp3) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 539 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 6265

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Flash Lite 2.1 (Symbian S60 2nd edition fp3) - Mobile

Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • PocketMusic Player Bundle

  PocketMusic Player Bundle to rozbudowany program do odtwarzania muzyki na Windows Mobile. Świetnie sprawdza się w odsłuchiwaniu utworów muzycznych pochodzących z różnych źródeł. Dzięki PocketMusic Player Bundle może zamienić nasz Pocket PC w pełno funkcjonalny odtwarzacz muzyki.

 • Audio Speed Changer 1.1.1

  Audio Speed Changer to nietypowa aplikacja, która pozwala odtwarzać pliki audio w "locie" czyli nie zmieniając w żaden sposób charakterystyki pliku wyjściowego.

 • Zen Meditate 1.0 (iPhone)

  Zen Meditate jest aplikacją wspomagającą medytowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash Lite 2.1 (Symbian S60 2nd edition fp3) - Mobile

dodał: ~Gość , 30.01.2012

po kiego wała podawać, że można ściągnąć jak trzeba grzebać, albo w ogóle się nie dogrzebie przekierowuje na stronę adobe i co dalej... radź sobie sam panoćku - to nie jest link bezpośredni do pliku.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ