Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash Lite 2.1 (Symbian S60 2nd edition fp2) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 2849

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Flash Lite 2.1 (Symbian S60 2nd edition fp2) - Mobile

Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja Flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii Flash.

Uwaga! By ściągnąć i zainstalować program konieczna jest rejestracja na stronie producenta.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Resco Pocket Radio 1.90 (WM)

  Resco Pocket Radio to odtwarzacz wybranych stacji radiowych nadawanych strumieniowo w Internecie.

 • myPlayer Lite 1.650

  Aplikacja myPlayer lite na Windows Mobile nie jest zwykłym odtwarzaczem wideo. Program zapewnia dostęp do serwisu BBC iPlayer, Four On Demand, Five On Demand, MSN Video oraz SBS bezpośrednio, bez konieczności posiadania nakładki flash, jaka jest wymagana w przypadku zwykłej przeglądarki na telefon.

 • Wauw! 1.40 R190 beta

  Wauw to specyficzny rodzaj programu służący do przeglądania zdjęć, odsłuchiwania muzyki lub słuchania radia przesyłanych z komputera na telefon komórkowy działający na systemie Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash Lite 2.1 (Symbian S60 2nd edition fp2) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ