Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash Lite 3.1 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 675 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 45685

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Flash Lite 3.1 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Adobe Flash Lite to darmowa, specjalna wersja Adobe Flash Player, którą można uruchomić na telefonach komórkowych oraz innych urządzeniach przenośnych. Program tak jak jego PCtowy odpowiednik umożliwia korzystanie z wygaszaczy, programów czy choćby gier we flash’u.  


Najnowsza wersja Adobe Flash Lite 3.1 dodaje m.in. obsługę formatu H.264 oraz OpenVG 1.1 Program Adobe Flash Lite nie jest niestety dostępny po polsku, ale z racji jego funkcji polska wersja językowa jest praktycznie zbyteczna. Adobe Flash Lite 3.1 działa pod Symbiana jak i pod Windows Mobile wszystko zależy od pobranej wersji programu.


Nowy Adobe Flash Lite 3.1 oferuje także ulepszony proces przeglądania stron www i grafik oraz wsparcie strumieniowych MP3. Program jest bardzo popularny, a jego najnowsza wersja daje dostęp do wysokiej jakości nagrań wideo oraz ułatwia w znacznym stopniu przeglądanie stron.


Download Adobe Flash Lite 3.1 na pobierz.pl


Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Music Therapy for Sound Sleep 2.0

  Music Therapy for Sound Sleep jest specjalną i nie typową aplikacją, bazującą na emitowaniu wyjątkowych dźwięków które mają nas wprowadzić w stan głębokiego relaksu.

 • TextSpeech Pro 3.2.2 (Windows Mobile)

  TextSpeech Pro 3.2.2 to bardzo dobry program do przetwarzania plików tekstowych na format dźwiękowy.

 • Gs Player 2.29

  GS Player to darmowa aplikacja służąca do odtwarzania muzyki w systemach Windows Mobile. Program na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym od reszty tego typu aplikacji, jednak wgłębiając się w jego funkcje staje się oczywiste, że jest to doskonały odtwarzacz audio wyposażony dodatkowo w radio.

 • Mundu Radio Symbian OS S60 1st edition

  Popularna aplikacja umożliwiająca słuchanie internetowych stacji radiowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash Lite 3.1 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ