Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Web Camera 2.2 (Symbian S60 2nd edition) - Mobile

Kategoria: Obsługa aparatu, kamery
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 535

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Web Camera 2.2 (Symbian S60 2nd edition) - Mobile

Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu komórkowego z budowanym aparatem jako bezprzewodową lub przewodową kamerę wideo.
Komunikacja z komputerem odbywa się za pomocą kabla USB lub interfejsu Bluetooth. Aplikacja polecana tym którzy posiadają nowoczesny telefon komórkowy i chcieliby prowadzić wideorozmowy za pomocą komunikatorów internetowych.

Uwaga!
Wersja trial pozwala na 3 dni bezpłatnego użytkowania.

Podobne Obsługa aparatu, kamery

 • Mobiola Web Camera 3.0.15 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu komórkowego z budowanym aparatem jako bezprzewodową lub przewodową kamerę wideo.

 • CameraFX Pro for S60 2.6

  CameraFX Pro to aplikacja rozszerzająca funkcjonalność aparatu fotograficznego. Program umożliwia dodawanie w locie przeróżnych efektów do obrazu uzyskiwanego z aparatu.

 • OCR Caller 0.9

  OCR Caller to nie wielka aplikacja, która za pomocą aparatu fotograficznego odczytuje zapisany na kartce lub w notatniku numer telefonu a następnie wykonuje połączenie.

 • IP Cam Viewer Lite 4.0.5

  IP Cam Viewer Lite jest nie wielką ale funkcjonalną aplikacją do przeglądania obrazu z kamer IP.

 • PhotoSpy 1.7

  Aplikacja umożliwia wykorzystanie telefonu komórkowego jako narzędzia „szpiegowskiego”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Web Camera 2.2 (Symbian S60 2nd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ