Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kaywa Reader 1.35 (Java) - Mobile

Kategoria: Obsługa aparatu, kamery
Producent: Kaywa
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.01.2011
Rozmiar: 1B
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 592

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kaywa Reader 1.35 (Java) - Mobile

Kaywa Reader jest nietypowym programem pozwalającym na odszyfrowywanie informacji zawartych pod postacią kodów składających się z czarnych kwadracików. Tego typu szyfrowanie informacji, było już stosowane we wcześniejszych modelach Nokii - a sam system nazywa QR Code. Większość telefonów Nokia, wyposażonych w system Symbian oraz aparat fotograficzny lepszej jakości posiadało tą funkcję w standardzie. Działanie programu Kaywa Reader polega na wykorzystaniu aparatu cyfrowego do zeskanowania kodu, który następnie jest odczytywany w postaci zwykłego tekstu, adresu url, telefonu itp. Na internecie znajdziemy darmowe generatory kodów QR, wystarczy wpisać interesujące nas informację a następnie wygenerować kod - skanować można z papieru, z monitora a więc jest to rozwiązanie niezwykle wygodne. Program jest całkowicie za free.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Obsługa aparatu, kamery

 • MMS Cam 1.80

  Bardzo ciekawa i niespotykana aplikacja do zdalnego robienia i wysyłania zdjęć.

 • Mocha VNC 1.0 (Smartphone)

  Mocha VNC na systemy Windows Mobile to znakomita aplikacja, która udostępnia zasoby innego komputera poprzez zdalny pulpit. Za pomocą Mocha VNC na urządzeniach mobilnych użytkownik ma możliwość kontrolowania innego komputera, na który został zainstalowany serwer VNC.

 • ETI Camcorder 2.01

  Alternatywa dla wbudowanej w telefon kamery. Aplikacja umożliwia nagrywanie plików video dowolnej długości.

 • PhotoSpy 1.7

  Aplikacja umożliwia wykorzystanie telefonu komórkowego jako narzędzia „szpiegowskiego”.

 • Mobiola Web Camera 3.1.8 (Windows Mobile PPC)

  Mobiola Web Camera dla Windows Mobile to innowacyjna aplikacja pozwalająca na wykorzystanie naszego urządzenia mobilnego z wbudowanym aparatem jako kamery internetowej na PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kaywa Reader 1.35 (Java) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ