Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ImageSpy 2.0.5 - Mobile

Kategoria: Obsługa aparatu, kamery
Producent: SysOpen Digia
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 32 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 1678

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ImageSpy 2.0.5 - Mobile

Aplikacja umożliwia wykorzystanie telefonu jako czujnika ruchu. Program po wykryciu ruchu na obrazie uzyskiwanym z wbudowanego w telefon aparatu może włączyć alarm lub wykonać zdjęcie zapisać je i wysłać jako MMS, albo zadzwonić pod wskazany nr lub wysłać wiadomość SMS.

Podobne Obsługa aparatu, kamery

 • Mobiola Web Camera 2.5.21 (Symbian UIQ 3rd edition)

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu komórkowego z budowanym aparatem jako bezprzewodową lub przewodową kamerę wideo.

 • Mobiola Web Camera 3.1.8 (Windows Mobile Smartphone)

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu komórkowego z budowanym aparatem jako bezprzewodową lub przewodową kamerę wideo.

 • tinyCam Monitor FREE 3.0

  Tiny Cam Monitor jest darmową aplikacją służącą do kontroli wizji z kamer zarówno w sieci lokalnej jak i publicznej.

 • MobiCam WebCam 1.8

  Aplikacja pozwala używać telefonu komórkowego z wbudowanym aparatem jako kamery internetowej, która z powodzeniem może być używana wraz ze Skype i innymi komunikatorami internetowymi.

 • Mocha VNC 1.0 (Smartphone)

  Mocha VNC na systemy Windows Mobile to znakomita aplikacja, która udostępnia zasoby innego komputera poprzez zdalny pulpit. Za pomocą Mocha VNC na urządzeniach mobilnych użytkownik ma możliwość kontrolowania innego komputera, na który został zainstalowany serwer VNC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ImageSpy 2.0.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ