Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Voice Inbox for Nokia S60 3rd 1.10 - Mobile

Kategoria: Nagrywanie audio
Producent: WebGate
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 142 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 377

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Voice Inbox for Nokia S60 3rd 1.10 - Mobile

Voice Inbox to wszechstronna automatyczna sekretarka do zainstalowania w urządzeniu mobilnym.

Program rejestruje wszystkie pozostawione wiadomości po czym informuje o tym posiadacza aparatu. Program pozwala uniezależnić się od poczty głosowej operatora.

Uwaga!
Wersja trial umożliwia rejestrację 15 rozmów przychodzących.

Podobne Nagrywanie audio

 • ALON Software MP3 Dictaphone v2.80 S60 3rd edition

  ALON Software MP3 Dictaphone to rozbudowany program działający niczym dyktafon na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Symbian. Aplikacja umożliwia nagrywania plików dźwiękowych do formatów mp3, wav czy amr.

 • VITO AudioNotes 1.32 (Smartphone)

  Narzędzie VITO AudioNotes dla mobile to specyficzna aplikacja pozwalająca nagrywać wszystkie wykonywane na naszym telefonie rozmowy w wybranym formacie mp3 lub wav.

 • Smart Piano 1.0 (WM)

  Smart Piano to nie skomplikowana aplikacja muzyczna wyświetlająca na ekranie telefonu pianino.

 • Psiloc Extended Recorder s80 1.70

  Extended Recorder to aplikacja, która daje możliwość zapisu dłuższego niż jedynie 60 sekund dostępnych w standardzie w telefonach Nokia.

 • FoneWatch 2.00 Windows Mobile

  FoneWatch to łatwy w obsłudze program, który działa w tle i automatycznie nagrywa zarówno przychodzące jak i wychodzące rozmowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Voice Inbox for Nokia S60 3rd 1.10 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ