Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Recall for S60 2.0 - Mobile

Kategoria: Nagrywanie audio
Producent: Killer Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 57 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 1050

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Total Recall for S60 2.0 - Mobile

Total Recall to funkcjonalny dyktafon zaprojektowany dla telefonów komórkowych z systemem Symbian.

Aplikacja pozwala na rejestrację wszystkich lub tylko wybranych rozmów telefonicznych. Pliki zapisywane są w formacie AMR dzięki czemu zajmują niewiele miejsca.

Podobne Nagrywanie audio

 • FoneWatch 2.00 Windows Mobile

  FoneWatch to łatwy w obsłudze program, który działa w tle i automatycznie nagrywa zarówno przychodzące jak i wychodzące rozmowy.

 • ALON MP3 Dictaphone (S60 2nd) 2.70

  Bardzo dobry dyktafon umożliwiający nagrywanie notatek głosowych oraz rozmów telefonicznych w formacie mp3.

 • Best Dictaphone version 1.01 S60 3rd edition

  Best Dictaphone jest doskonałym narzędziem pozwalającym nagrywać zarówno notatki głosowe jak i prowadzone rozmowy telefoniczne.

 • VITO AudioNotes 1.32 (Smartphone)

  Narzędzie VITO AudioNotes dla mobile to specyficzna aplikacja pozwalająca nagrywać wszystkie wykonywane na naszym telefonie rozmowy w wybranym formacie mp3 lub wav.

 • Rec and Save 1.6.1

  Rec and Save to prosta i funkcjonalna aplikacja służąca do tworzenia szybkich notatek głosowych poprzez naciśnięcie jednego przycisku na klawiaturze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Recall for S60 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ