Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Extended Recorder s80 1.70 - Mobile

Kategoria: Nagrywanie audio
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 211 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 363

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Extended Recorder s80 1.70 - Mobile

Extended Recorder to aplikacja, która daje możliwość zapisu dłuższego niż jedynie 60 sekund dostępnych w standardzie w telefonach Nokia.

Dzięki niej można także nagrywać naprawdę długie notatki głosowe oraz - a może przede wszystkim - zapisywać wychodzące i przychodzące rozmowy telefoniczne. Lista notatek głosowych jest widoczna w oknie dialogowym, które pojawia się automatycznie po każdym nagraniu. Podczas nagrywania zawsze widać pozostały czas. Równie użyteczna jest możliwość zapisywania obszernych notatek głosowych.

Pliki dźwiękowe można zapisywać w pamięci telefonu lub na karcie mmc. Można zmieniać jakość dźwięku z niskiej (pliki amr) na wysoką (pliki wav). Gdy w czasie nagrywania ktoś do ciebie zadzwoni - aplikacja poinformuje cię o tym fakcie sygnałem dźwiękowym.

Podobne Nagrywanie audio

 • Hi-Q MP3 Recorder 1.5.4

  Hi-Q MP3 Recorder to aplikacja pozwalająca nagrywać dźwięki w formacie mp3 w wysokiej jakości na platformę Android.

 • Ringtone Maker 0.2.4

  Jeszcze nigdy tworzenie dzwonków na telefon nie było tak proste! Dzięki aplikacji Ringtone Maker stworzysz dzwonek, alarm czy dźwięk powiadomienia wprost z pliku Mp3, Wav, AAC/MP4 lub 3GPP/AMR.

 • Piano for Android 4.7

  Piano jest łatwą w użyciu i ciekawą aplikacją do tworzenia muzyki za pomocą stukania w klawisze pianina wyświetlane na ekranie telefonu.

 • ALON Audio Recorder 3.10 (UIQ)

  Wysokiej jakości dyktafon umożliwiający nagrywanie notatek głosowych oraz rozmów telefonicznych w formacie mp3 oraz wav.

 • Total Recall for S60 2.0

  Total Recall to funkcjonalny dyktafon zaprojektowany dla telefonów komórkowych z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Extended Recorder s80 1.70 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ