Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Extended Recorder S60 3rd 1.20 - Mobile

Kategoria: Nagrywanie audio
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 261 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 756

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Extended Recorder S60 3rd 1.20 - Mobile

Extended Recorder to aplikacja, która daje możliwość zapisu dłuższego niż jedynie 60 sekund dostępnych w standardzie w telefonach Nokia.

Dzięki niej można także nagrywać naprawdę długie notatki głosowe oraz - a może przede wszystkim - zapisywać wychodzące i przychodzące rozmowy telefoniczne. Lista notatek głosowych jest widoczna w oknie dialogowym, które pojawia się automatycznie po każdym nagraniu. Podczas nagrywania zawsze widać pozostały czas. Równie użyteczna jest możliwość zapisywania obszernych notatek głosowych.

Pliki dźwiękowe można zapisywać w pamięci telefonu lub na karcie mmc. Można zmieniać jakość dźwięku z niskiej (pliki amr) na wysoką (pliki wav). Gdy w czasie nagrywania ktoś do ciebie zadzwoni - aplikacja poinformuje cię o tym fakcie sygnałem dźwiękowym.

Podobne Nagrywanie audio

 • Best Dictaphone version 1.01 S60 3rd edition

  Best Dictaphone jest doskonałym narzędziem pozwalającym nagrywać zarówno notatki głosowe jak i prowadzone rozmowy telefoniczne.

 • Voice Recorder 1.2

  Voice Recorder dla mobile to praktyczne narzędzie do nagrywania audio. Aplikacja pozwala na m.in. częstotliwość próbkowania PCM od 8kHz - 44kHz, nagrywanie GSM 6.10, dwu krotny wzmacniacz cyfrowy dla dźwięku na wyjściu/wejściu czy obsługę formatu plików WAV.

 • Rec and Save 1.6.1

  Rec and Save to prosta i funkcjonalna aplikacja służąca do tworzenia szybkich notatek głosowych poprzez naciśnięcie jednego przycisku na klawiaturze.

 • VoiceNotes 1.0 (iPhone)

  VoiceNotes pozwala na tworzenie w łatwy sposób krótkich notatek głosowych.

 • Audalyzer 1.15

  Audalyzer to typowa aplikacja służąca do analizy dźwięku na systemy Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Extended Recorder S60 3rd 1.20 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ