Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Extended Recorder s60 2nd 1.80 - Mobile

Kategoria: Nagrywanie audio
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 251 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 326

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Extended Recorder s60 2nd 1.80 - Mobile

Extended Recorder to aplikacja, która daje możliwość zapisu dłuższego niż jedynie 60 sekund dostępnych w standardzie w telefonach Nokia.

Dzięki niej można także nagrywać naprawdę długie notatki głosowe oraz - a może przede wszystkim - zapisywać wychodzące i przychodzące rozmowy telefoniczne. Lista notatek głosowych jest widoczna w oknie dialogowym, które pojawia się automatycznie po każdym nagraniu. Podczas nagrywania zawsze widać pozostały czas. Równie użyteczna jest możliwość zapisywania obszernych notatek głosowych.

Pliki dźwiękowe można zapisywać w pamięci telefonu lub na karcie mmc. Można zmieniać jakość dźwięku z niskiej (pliki amr) na wysoką (pliki wav). Gdy w czasie nagrywania ktoś do ciebie zadzwoni - aplikacja poinformuje cię o tym fakcie sygnałem dźwiękowym.

Podobne Nagrywanie audio

 • Total Recall for S60v3 2.1.1

  Total Recall to funkcjonalny dyktafon zaprojektowany dla telefonów komórkowych z systemem Symbian.

 • mVoice for Windows Mobile 5.5

  mVoice to kolejna aplikacja produkcji MotionApps, która tym razem służy do nagrywania notatek głosowych.

 • Psiloc Extended Recorder S60 3rd 1.20

  Extended Recorder to aplikacja, która daje możliwość zapisu dłuższego niż jedynie 60 sekund dostępnych w standardzie w telefonach Nokia.

 • StegDroid Alpha 0.6

  StegDroid Alpha to program, który służy do rejestracji ścieżki audio z zakodowanym tekstem w pliku.

 • ALON Audio Recorder UIQ 3 1.10

  Wysokiej jakości dyktafon umożliwiający nagrywanie notatek głosowych oraz rozmów telefonicznych w formacie mp3 oraz wav.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Extended Recorder s60 2nd 1.80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ