Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Extended Recorder 1.80 (S60 1st) - Mobile

Kategoria: Nagrywanie audio
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 251 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 293

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Extended Recorder 1.80 (S60 1st) - Mobile

Extended Recorder to aplikacja, która daje możliwość zapisu dłuższego niż jedynie 60 sekund dostępnych w standardzie w telefonach Nokia.

Dzięki niej można także nagrywać naprawdę długie notatki głosowe oraz - a może przede wszystkim - zapisywać wychodzące i przychodzące rozmowy telefoniczne. Lista notatek głosowych jest widoczna w oknie dialogowym, które pojawia się automatycznie po każdym nagraniu. Podczas nagrywania zawsze widać pozostały czas. Równie użyteczna jest możliwość zapisywania obszernych notatek głosowych.

Pliki dźwiękowe można zapisywać w pamięci telefonu lub na karcie mmc. Można zmieniać jakość dźwięku z niskiej (pliki amr) na wysoką (pliki wav). Gdy w czasie nagrywania ktoś do ciebie zadzwoni - aplikacja poinformuje cię o tym fakcie sygnałem dźwiękowym.

Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.

Podobne Nagrywanie audio

 • mVoice for Windows Mobile 5.5

  mVoice to kolejna aplikacja produkcji MotionApps, która tym razem służy do nagrywania notatek głosowych.

 • StegDroid Alpha 0.6

  StegDroid Alpha to program, który służy do rejestracji ścieżki audio z zakodowanym tekstem w pliku.

 • Voice Recorder 1.2

  Voice Recorder dla mobile to praktyczne narzędzie do nagrywania audio. Aplikacja pozwala na m.in. częstotliwość próbkowania PCM od 8kHz - 44kHz, nagrywanie GSM 6.10, dwu krotny wzmacniacz cyfrowy dla dźwięku na wyjściu/wejściu czy obsługę formatu plików WAV.

 • Hi-Q MP3 Recorder 1.5.4

  Hi-Q MP3 Recorder to aplikacja pozwalająca nagrywać dźwięki w formacie mp3 w wysokiej jakości na platformę Android.

 • Piano for Android 4.7

  Piano jest łatwą w użyciu i ciekawą aplikacją do tworzenia muzyki za pomocą stukania w klawisze pianina wyświetlane na ekranie telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Extended Recorder 1.80 (S60 1st) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ