Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chromatic Tuner 0.25 (Symbian) - Mobile

Kategoria: Nagrywanie audio
Producent: Laurent de Soras
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.12.2010
Rozmiar: 16 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 801

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Chromatic Tuner 0.25 (Symbian) - Mobile

Chromatic Tuner to program pomagający w strojeniu instrumentów muzycznych, teraz dostępny na platformy Symbian OS. Narzędzie analizuje dźwięk z mikrofonu. Chromatic Tuner udostępnia skalę stroju dźwięku A od 349.0 do 499.9 Hz, a także posiada zaprogramowane kilka strojów, przydatnych basistom i gitarzystom: obniżone D, obniżenie stroju o pół tonu i inne. Program idealnie nadaje się do strojenia instrumentów w oparciu o informację o częstotliwościach. Opisywana wersja współpracuje tylko z telefonami wyposażonymi w Symbian S60 3rd edition.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Nagrywanie audio

 • Psiloc Extended Recorder s80 1.70

  Extended Recorder to aplikacja, która daje możliwość zapisu dłuższego niż jedynie 60 sekund dostępnych w standardzie w telefonach Nokia.

 • Piano for Android 4.7

  Piano jest łatwą w użyciu i ciekawą aplikacją do tworzenia muzyki za pomocą stukania w klawisze pianina wyświetlane na ekranie telefonu.

 • VITO SoundExplorer 1.8

  VITO SoundExplorer to wszechstronna aplikacja do rejestrowania i odtwarzania dźwięku dla urządzeń Pocket PC.

 • Smart Piano 1.0 (WM)

  Smart Piano to nie skomplikowana aplikacja muzyczna wyświetlająca na ekranie telefonu pianino.

 • ALON Audio Recorder 3.10 (UIQ)

  Wysokiej jakości dyktafon umożliwiający nagrywanie notatek głosowych oraz rozmów telefonicznych w formacie mp3 oraz wav.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Chromatic Tuner 0.25 (Symbian) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ