Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALON Software MP3 Dictaphone v2.80 S60 3rd edition - Mobile

Kategoria: Nagrywanie audio
Producent: Alon Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.11.2010
Rozmiar: brak informacji
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 511

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALON Software MP3 Dictaphone v2.80 S60 3rd edition - Mobile

ALON Software MP3 Dictaphone to rozbudowany program działający niczym dyktafon na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Symbian. Aplikacja umożliwia nagrywania plików dźwiękowych do formatów mp3, wav czy amr. Nie zabrakło również możliwości nagrywania rozmów telefonicznych dzięki czemu, będziemy zawsze gotowi do zarejestrowania ważnych plików, które później mogą posłużyć jako choćby dowody w pewnych sprawach. Poza funkcjami dyktafonu program ALON Software MP3 Dictaphone pełni także funkcję odtwarzacza mp3, ogg, aac, mp3, amr oraz wav, dodatkowo wspiera playlisty m3u. Program za darmo do pobrania.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Nagrywanie audio

 • Total Recall for S60 2.0

  Total Recall to funkcjonalny dyktafon zaprojektowany dla telefonów komórkowych z systemem Symbian.

 • VITO AudioNotes 1.32 (Smartphone)

  Narzędzie VITO AudioNotes dla mobile to specyficzna aplikacja pozwalająca nagrywać wszystkie wykonywane na naszym telefonie rozmowy w wybranym formacie mp3 lub wav.

 • ALON MP3 Dictaphone (S60 2nd) 2.70

  Bardzo dobry dyktafon umożliwiający nagrywanie notatek głosowych oraz rozmów telefonicznych w formacie mp3.

 • Rec and Save 1.6.1

  Rec and Save to prosta i funkcjonalna aplikacja służąca do tworzenia szybkich notatek głosowych poprzez naciśnięcie jednego przycisku na klawiaturze.

 • FoneWatch 2.00 Windows Mobile

  FoneWatch to łatwy w obsłudze program, który działa w tle i automatycznie nagrywa zarówno przychodzące jak i wychodzące rozmowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALON Software MP3 Dictaphone v2.80 S60 3rd edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ