Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

To The Point 0.94 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Simo Huopio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 64 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1692

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis To The Point 0.94 (S60 3rd) - Mobile

To The Point to alternatywna przeglądarka zdjęć dla telefonów z systemem Symbian.

Program posiada bardzo prosty i przejrzysty interfejs, umożliwia tworzenie własnych galeri co pozwala na szybsze i wygodniejsze przeglądanie zdjęć zgromadzonych w telefonie.

Podobne Grafika

 • SketchArtist 2.6.1 (WM)

  SketchArtist dla Windows Mobile to program, który umożliwi nam stworzenie profesjonalnego portretu pamięciowego przestępcy lub osoby po prostu poszukiwanej.

 • Swiss Watches Book 1.0.3

  Swiss Watches Book to ekskluzywny widget pozwalający wyświetlić na ekranie naszego telefonu kolekcję zegarków firmy Swiss.

 • iDisplay (Android) 1.2.1

  iDisplay to program który wyróżnia się nie typową funkcjonalnością w zakresie wyświetlania obrazu. Dzięki aplikacji możemy rozszerzyć obszar roboczy naszego monitora PC.

 • Color Index 1.0

  Color Index to nie typowa aplikacja na platformę Android, która z pewnością znajdzie uznanie wśród Grafików.

 • Spb Imageer 1.6

  Spb Imageer jest potężnym kombajnem zaprojektowanym w celu usprawnienia pracy z Twoimi fotografiami wykonanymi aparatem cyfrowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: To The Point 0.94 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ