Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SplashPhoto 4.21 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Splash Data
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 464 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 397

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SplashPhoto 4.21 (S60 3rd) - Mobile

SplashPhoto to przeglądarka graficzna dla telefonów z systemem Symbian UIQ.

Program umożliwia pokazywanie zdjęć w formie pokazu slajdów oraz pozwala wyświetlać listę plików w wielu trybach (miniaturki, lista szczegółowa itp.).


Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

Podobne Grafika

 • DrawingFTP 1.0

  DrawingFTP to proste narzędzie do rysowania grafiki na urządzeniach Pocket PC.

 • PictureGPS

  PictureGPS to nie typowa aplikacja stworzona na systemy Windows Mobile przez znanego nam już autora Vincenta Collure służąca do dołączania współrzędnych geograficznych do plików multimedialnych.

 • a-watch 1.14 (WM)

  a-watch stanowi malutką aplikację, która w formie wygaszacza ekranu pokazuje na wyświetlaczu obecną datę wraz z godziną.

 • XnView Pocket v1.51 Pocket PC 2003/Windows Mobile 5-6

  Aplikacja XnView Pocket to wygodna i funkcjonalna przeglądarka plików graficznych. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy przechowują w swoim telefonie pokaźne zbiory zdjęć i plików graficznych.

 • Pencil Box Deluxe 3.6

  Program Pencil Box Deluxe zapewnia realny efekt rysowania na ekranie Pocket PC, do wyboru mamy aż 8 różnych pędzli a każdy z nich może być w innym kolorze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SplashPhoto 4.21 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ