Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resco Photo Viewer 5.03 beta 3 (Symbian S60 5th edition) - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Resco
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.02.2011
Rozmiar: 288 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 325

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Resco Photo Viewer 5.03 beta 3 (Symbian S60 5th edition) - Mobile

Resco Photo Viewer to kolejna z serii funkcjonalnych przeglądarek plików graficznych na systemy Symbian OS. Aplikacja jest dosyć rozbudowanym narzędziem m.in z funkcją pokazu slajdów, nie skomplikowaną obróbką fotek jak np. zmiana kontrastu, nasycenia koloru czy jasności zdjęcia. Dodatkowo program posiada wbudowanego klienta FTP, który pozwala na bezpośrednie przesyłanie zdjęć na serwer. Producent udostępnił aplikację na licencji Trial, dlatego jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z Resco Photo Manager za free należy wykupić niezbędną licencję. Niestety na menu Resco Photo Viewer po Polsku będziemy musieli jeszcze zaczekać. Aby ściągnąć Resco Photo Viewer skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Grafika znajdziaesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Grafika

 • XnView Smartphone v1.10 Smartphone 5.0

  Aplikacja XnView Pocket to wygodna i funkcjonalna przeglądarka plików graficznych. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy przechowują w swoim telefonie pokaźne zbiory zdjęć i plików graficznych.

 • SplashPhoto 4.21 (S60 1st)

  SplashPhoto to przeglądarka graficzna dla telefonów z systemem Symbian UIQ.

 • Pocket QuickView for WM Smartphone 4.0.30

  Aplikacja Pocket QuickView wspomaga zarządzanie cyfrowymi zdjęciami na urządzeniach z systemem Windows Mobile.

 • PictureGPS

  PictureGPS to nie typowa aplikacja stworzona na systemy Windows Mobile przez znanego nam już autora Vincenta Collure służąca do dołączania współrzędnych geograficznych do plików multimedialnych.

 • Color Index 1.0

  Color Index to nie typowa aplikacja na platformę Android, która z pewnością znajdzie uznanie wśród Grafików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Resco Photo Viewer 5.03 beta 3 (Symbian S60 5th edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ