Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resco Photo Viewer 5.03 beta 3 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Resco
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.02.2011
Rozmiar: 288 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 153

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Resco Photo Viewer 5.03 beta 3 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Resco Photo Viewer to kolejna z serii funkcjonalnych przeglądarek plików graficznych na systemy Symbian OS. Aplikacja jest dosyć rozbudowanym narzędziem m.in z funkcją pokazu slajdów, nie skomplikowaną obróbką fotek jak np. zmiana kontrastu, nasycenia koloru czy jasności zdjęcia. Dodatkowo program posiada wbudowanego klienta FTP, który pozwala na bezpośrednie przesyłanie zdjęć na serwer. Producent udostępnił aplikację na licencji Trial, dlatego jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z Resco Photo Manager za free należy wykupić niezbędną licencję. Niestety na menu Resco Photo Viewer po Polsku będziemy musieli jeszcze zaczekać. Aby ściągnąć Resco Photo Viewer skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Grafika znajdziaesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Grafika

 • iDisplay (Android) 1.2.1

  iDisplay to program który wyróżnia się nie typową funkcjonalnością w zakresie wyświetlania obrazu. Dzięki aplikacji możemy rozszerzyć obszar roboczy naszego monitora PC.

 • FreeFSWP 1.01.1

  FreeFSWP to prosty program, który wprowadza jedną istotną zmianę do systemu, o której nie pomyśleli twórcy platformy Symbian OS. Aplikacja umożliwia aktywację tapety w trybie pełnoekranowym, dotychczas z poziomu systemu użytkownik miał możliwość tylko ustawienia tapety na 3\4 ekranu bez pokrycia dolnej i górnej jego części.

 • Pencil Box Deluxe 3.6

  Program Pencil Box Deluxe zapewnia realny efekt rysowania na ekranie Pocket PC, do wyboru mamy aż 8 różnych pędzli a każdy z nich może być w innym kolorze.

 • LifeShow Player 1.6

  LifeShow Player to aplikacja, która zmieni twój telefon w zdalnie sterowaną ramkę cyfrową.

 • DrawingFTP 1.0

  DrawingFTP to proste narzędzie do rysowania grafiki na urządzeniach Pocket PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Resco Photo Viewer 5.03 beta 3 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ