Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FreeFSWP 1.01.1 - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: junnikokuki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.12.2010
Rozmiar: 54,91 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1602

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FreeFSWP 1.01.1 - Mobile

FreeFSWP to prosty program, który wprowadza jedną istotną zmianę do systemu, o której nie pomyśleli twórcy platformy Symbian OS. Aplikacja umożliwia aktywację tapety w trybie pełnoekranowym, dotychczas z poziomu systemu użytkownik miał możliwość tylko ustawienia tapety na 3\4 ekranu bez pokrycia dolnej i górnej jego części. Instalacja oraz dodanie takiej tapety jest nie zwykle proste, wystarczy wskazać z poziomu aplikacji dowolny obrazek znajdujący się w pamięci telefonu a następnie zaznaczyć aby FreeFSWP startował razem z systemem tak aby pracował w tle i nie wymagał naszej ingerencji. Program jest całkowicie darmowy i banalny w obsłudze.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Grafika

 • XnView Smartphone WM 2003 v1.10

  Aplikacja XnView Pocket to wygodna i funkcjonalna przeglądarka plików graficznych. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy przechowują w swoim telefonie pokaźne zbiory zdjęć i plików graficznych.

 • SplashPhoto 4.21 (S60 1st)

  SplashPhoto to przeglądarka graficzna dla telefonów z systemem Symbian UIQ.

 • SplashPhoto 4.21

  SplashPhoto to przeglądarka graficzna dla telefonów z systemem Symbian UIQ.

 • Androkkid v.1.2.1 (WM)

  Androkkid to doskonała propozycja dla osób chcących nieco odmienić swój telefon bądź urządzenie mobilne.

 • Spb Screenshot

  Program Spb Screenshot w wersji zaprojektowanej specjalnie pod systemy Windows Mobile to świetna i prosta aplikacja pozwalająca tworzyć zrzuty ekranu dla urządzeń mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FreeFSWP 1.01.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ